Jamrock

14. června 2011 v 11:49 | Barcule |  Reporty
3 dny života navíc jsou za námi!!!!O tomto víkendu, tedy vlastně už od čtvrtka proběhla v Žamberku (konkrétně v areálu pod Rozálkou) akce ve velkém stylu, pojmenovaná Jamrock. Festival odstartovala kapela "Segment", a to ve čtvrtek v 16:25 a hned po nich nastoupily na stage další metalové pecky v podobě "Sebastian", "Locomottive", "Shatter", "Momma knows best", "Fanánek + Synové výčepu". Čtvrteční metalový den definitivně uzavřela švédská skupina "Therion".
V pátek se začalo hrát ve 14:00 na hlavní stage, kde se jako první předvedla kapela "The Pooh" a hned po nich se na "stage B" začali připravovat "Apple Juice". Dále jste pak mohli zahlédnout "Eggnoise", "Ready Kirken", "Hushberry","Prague Conspiracy", "Vypsanou fixu" a samozdřejmě nechyběla ani "Bára Zemanová" s kapelou, kteří to parádně rozjeli na "stage B" a to od 18:15. Hned po ní začalo na hlavní stage obrovská show o kterou se postarala britská skupina "The Adicts", kteří se o své vystoupení podělili s punkery z "SPS" kteří začali hrát v 19:45 na vedlejší stage. Po "The Adicts" se nám představila česká partička UDG, kteří na Jamrocku natáčeli svůj první dokument. Během vystoupení UDG se na vedlejším podiu taky pěkně "řádilo", protože asi ve čtvrt na deset se tam začali rozjíždět norové jménem "Berserk Bastards". No a blížíme se pomalu k "dvaadvacátý hodině", kdy už se pomalu na hlavní stage začali "zvučit" Chinaski a před podiem se pomalu, ale jistě začal vytvářet pořádný kotel. Chinaski začali hrát přesně ve 22:00 a jak jste si jistě všimli, bylo to jedno z mála pátečních vystoupení, které trvalo celých šedesát minut. Na přelomu pátku a soboty se před hlavním podiem nijak vylidňovat nezačalo, protože od 23:30 - 00:30, se od tamtud ozývala "rocková nálož" v podobě partičky pochazejících z německého města Ulm v čele z českou zpěvačkou "Martou Jandovou". Název této kapely znamená v překladu "Zemřít šťastný" (DIE HAPPY). Tuto úžasnou partičku vysřídala na vedlejší stage skupina "Skyline", po které už následovala jen "after party" ve stanovém městečku.
V sobotu se areál otvíral něco okolo desáté hodiny. Ve 12:30 nám moderátor "Pavel Anděl" prozradil vítěze YouTube Festu. Byla jím mnohými očekáváná skupina "Flattus", kteří na Jamrock přijeli skoro na poslední chvíli, ale za to to tam uměli pěkně rozjet. Další peckou sobotního odpoledne byl český zpěvák "Eddie Stoilow" a o nějakou dobu po něm nastoupil na "stage B" člověk, kterému by se dalo říkat "Jaromír Nohavica v mladším podání". Ano, možná jste už někteří pochopili, že mluvím o "Tomášovi Klusovi", který zahájil své vystoupení v 16:45. Po "dvacáté" hodině už většina lidí netrpělivě čekala před hlavním podiem na vystoupení "Davida Kollera" , který měl začít ve 20:15. Během jeho vystoupení zaznělo několik písní jeho bývalé kapely "Lucie" a mimo to si ještě David "střihl" dva hity společně s "Lenkou Dusilovou", která o něco předtím vystupovala se svojí kapelou na vedlejší stage. Půl hodiny po "Davidovi" se na podiu objevili tolik očekávání "REEF", po kterých vystoupily už celkově jen tři kapely "Wohnout", "Divokej Bill", a "Sto zvířat", kteří letošní ročník "Jamrocku" úplně uzavřeli.A dál už akce pokračovala ve stanovém městečku.


TAK SCHVÁLNĚ KDO SE TĚŠÍ NA DALŠÍ ROČNÍK???? ;-)

Videa:

Flattus

David Koller

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama