Lady Gaga jako mořská panna!

17. srpna 2011 v 19:24 | Barcule |  Novinky
Zpěvačka "Lady Gaga" se vrátila ke svým výpravným videím a tentokrát ukázala fanouškům několik svých tváří a jednu dokonce i s ploutví.


Přestože byla premiéra nového videoklipu "You And I" plánována až na noc ze čtvrtku na pátek, na internetové stránky se dostala už včera. Není ale jasné, proč se premiéra tohoto videoklipu tak urychlila. Někteří fanoušci spekulují o tom, zda nejde jen o jednu z verzí. Jedno je ale jasné, po vizuálně slabším kousku "The Edge Of Glory", přichází zpěvačka "Lady Gaga" s novým veledílem, který se natáčel v Nebrasce, ve městě Springfield a podíleli se na něm jak choreografka "Laurieann Gibson" tak i tým "Haus of Gaga".
Při prvním shlédnutí tohoto klipu určitě hned poznáte, že se jedná o klip výstřední zpěvačky, protože obsahuje docela podivné scény a rekvizity (od mučení po sex s mořskou pannou)
A jak to vidím já s hodnocením tohoto kousku? Když budu hodnotit samotný song, tak určitě můžu říct, že je to snad nejlepší kousek co tahle výstřední "dáma" kdy vydala. Bohužel, když se mám vyjádřit o klipu, tak tam je to o veliké poznání slabší. Ale je to čistě jen můj osobní názor, ostatní to můžete vidět jinak.

Celkové hodnocení: 55%

Videoklip ( You And I )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama