"Sammy Hagar" chce zachránit Guns N' Roses!

1. listopadu 2011 v 17:18 | Barcule |  Novinky
"Guns N' Roses mají na to být nejlepší kapelou na světě", prohlásil v jednom rozhovoru bývalý zpěvák kapely "Van Halen" "Sammy Hagar. "Kdyby se dali dohromady, natočili skvělou desku, podnikli turné, měli by z toho tolik prachů jako "Rolling Stones", řekl.

Sammy Hagar, který před šesti lety opustil kapelu "Van Halen" ve které působil v letech 1985-1996 a 2003-2005, má teď v plánu pomoci kapele Guns N' Roses. Chtěl by se stát managerem kapely a pomoci "Axlovi" a "Slashovi" s reunionem kapely.
Kapela G n' R je spolu s kapelami "The Cure" a "Bestie Boys" nominování na vstup do "Rock n' roll hall of fame" v roce 2012. A právě tahle událost by mohla přispět k tomu aby si "Axl" se "Slashem" urovnali své vztahy mezi sebou a stanuli opět na pódiích v původní sestavě. Právě mezilidské vztahy mezi těmito členy kapely jsou hlavním problémem. "Slash" a "Axl" nejsou schopni vyjít a to nejen kvůli penězům. Protože pokud šlo jen o ně, byla by kapela dávno pohromadě. "Axl si příjde na o dost míň peněz se svojí verzí G n' R a Slash si příjde ve "Velvet Revolver", nebo když hraje sám taky na míň. Mohl bych být jejich manager, postaral bych se jim o výhodné smlouvy s promotéry", říká Hagar.

Guns N' Roses - November Rain (oficial videoklip)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama